הילינג-חיבור אנרגטי עוצמתי

הילינג הוא חיבור מחדש לאנרגיה שבנו. הגילוי המדהים להקשבה ולראיה של האנרגיה הביא אותי למקום חדש, למקום של  לימוד שפה חדשה המאפשרת לנו להתחבר לרגשותינו, להביא אותם למודע ויותר  מכול להבריא את עצמנו .

במשך שלוש שנים למדתי הילינג . בתהליך הלמידה,קיבלתי מתנה מופלאה. קיבלתי את דרך הריפוי הייחודית שלי : דרך הצבעים . אני רואה בצבעים  מתי מתחיל טיפול, איפה יש לרפא, איך יש לרפא ומתי מסתיים תהליך הריפוי. כל זה החל כאשר באחד הטיפולים שלי בסוף שנה א' ידעתי להגיד לאנשים מה עובר עליהם מבלי שידעתי איך אני יודעת . לקח לי זמן להבין כי אני רואה צבעים והילות סביב אנשים. לקח לי זמן להבין מה אני רואה ולפתח את הצבעים לכלי טיפולי. היום , הצבעים והמראה הייחודי שלהם מהווים חלק מארגז הכלים שלי.

הצבעים לימדו אותי להבין את מקומן החשוב של הצ'אקרות ( מרכזי האנרגיות ) לחיזוק ולריפוי כל אדם .כל אדם מוקף בשדה אנרגטי והצ'אקרות במרכזו של השדה . לכל צ'אקרה יש תפקיד פיזי ורגשי ועל כך ניתן לקורא מאמרים רבים באינטרנט ובספרים .

במהלך לימודים אלו התחברתי לקריסטלים . קריסטל הוא בעצם מינרל . לכל אחד ואחת  מאיתנו יש בגוף  4.5%   של מינרלים ( ד"ר ערן תמיר "אנטומיה פיזיולוגיה ופתלוגיה של גוף האדם" ) ואם כך הם ללא ספק משפיעים !!     במהלך המפגשים עם מטופלי אני נעזרת בקריסטלים ככלי לאבחון בעיות   בעזרתם אני מעוררת את  המודעות ולרוב אני משלבת אותם במדיטציות הטיפוליות שלי .

כמטפלת ,ההילינג  מביא אותי להכיר  את המודרכים שלי והמטופלים מזויות שונות ואחרות מאשר אלו המודעות . הבנה זו או בעצם , הקשבה זו  או יותר מזה ראיה זו  יוצרת מקום נקי ממילים המאפשר ניקוי אנרגטי , טיהור השדה המנגטי, הרגעות  והתחדשות במובן של ריפוי הגוף והנפש .

באחד הטיפולים הגיעה אלי סיגלית ( שם בדוי) אשר נמצאת במצב תסכולי תמידי בשל מערכות יחסים. בשיחה איתה התברר כי היא עוברת ממערכת יחסים אחת לשנייה מבלי להבין מה לא בסדר בה. בראיית הצבעים האישית שלי ראיתי אותה משקיעה רבות בכל קשר, כלומר : נותנת את עצמה בלי סוף , בלי גבולות עד כי בני הזוג שלה הנהנים מרמת הקרבה זו, מגיעים למקום של זלזול והשפלה ולבסוף המר. כשהסתיים אותו טיפול, סיגלית הייתה מופתעת מהחוויה הטיפולית והרגישה שלווה. בהמשך, הועלה הנושא שוב באופנים אחרים ובמערכות יחסים במשפחתה הקרובה.  ההילינג יצר הפנמה אנרגטית מאוזנת, כלומר : לבניית גבולות חדשים למערכות הבאות. אכן, התוצאות לא אחרו לבוא. היום היא נשואה באושר ומגדלת 2 בנות עם דפוסי התנהגות חדשים.

אוקטובר 2009

בטיפולים האחרונים בהילינג התפתח בי משהו נוסף. אם תרצו תקראו לכך תקשור. נראה כי גם זו שפה שמתפתחת ויש לתת עליה את הדעת .

אני רואה תמונות, אני שומעת מסרים. כל פעם שזה קורה אני באופן אינסטינקטיבי מחפשת הסבר רציונאלי. וההסבר הקבוע שלי הוא : חשמל !!

פיזיקה !!! כל אדם הוא מוליך חשמלי וברגע שאני נוגעת באדם אני רואה את מה שוקרה לו . מה אני רואה ושומעת ? אני משערת שזה התת מודע שלו וכאן נגמר לי ההסבר הפיזיקלי.  איך בדיוק ? למה דווקא מסרים אלו ?

איך יתכן שעולים לי מסרים שאף פעם לא חשבתי במונחים שכאלו? אין לי מושג !  באחד הטיפולים האחרונים קיבלתי מסר ברור לאישה האומר: "את מלכה, את  אמיצה ". אישה זו עוברת תהליך ארוך של ייסורים. כשמסרתי לה את המסר, סיפרה לי ששימוש בביטוי " את מלכה " שגור בפי אביה. כך הוא נוהג לקרוא לאמה.

 

 

השארת תגובה