לימודי שיטת "מוח אחד "

לימודי תעודה  לקראת תואר של  יועץ בכיר  מטעם המרכז של "מוח אחד" בארץ .

הקורס המורחב כבר נפתח אחרי החגים בימי חמישי משעה 9:00-13:00 .

112 שעות מדהימות המשלבות ידע תיאורטי ובעיקר התנסות חוויתית.כל מי שיבחר ללמוד ירוויח כלי אבחוני וטיפולי מדהים יחד עם קבלת טיפולים אישיים ועבודה קבוצתית.

לימודי מוח אחד- הקורס מורכב מ-11 שלבים. אני מורשת להעביר את 7 הקורסים הראשונים .

בדיקת שריר הדלתואיד

למה ללמוד מוח אחד?

שחרור ממתחים, העשרה עצמית , שיפור יכולות הלמידה , החזרת הסמכות והבחירה לעצמך , שיפור התקשורת האישית,שיפור מערכות יחסים,בקיצור למידה שמשנה חיים וזו לא קלישאה.

דרכי הלימוד :תיאוריה, הדגמות  והתנסות חווייתית.כלומר: במהלך הלמידה את/ה מטפל/ת ומטופל/ת.

 קורס ראשון כלים מקצועיים

לומדים את טכניקת העבודה והמחשבה שמאחורי השיטה.

בבסיס נלמד את טכניקת Muscle Test .טכניקה פשוטה ,יעילה וגאונית. בדיקת שריר הינה כלי בסיסי לעבודה עם התת מודע, הבנת דפוסי התנהגות לפי הברומטר ההתנהגותי, איך מזהים דרגות מתח שלילי, מה זו חסימה, איך מתמודדים עם עומס יתר, לומדים איך מתבצע תהליך שחרור מתח, דמיון מודרך יצירתי ככלי לטיפול בחרדות, פחדים, לקויות למידה, תקיעות בחיים.קורס זה מתאים מאד למטפלים שרוצים ללמוד כלי אבחוני מדויק ומדהים.14 שעות לימוד.

קורס שני-שיפור יכולות למידה

כלים לשיפור הבנת הנקרא, הבנת הנשמע, שילוב בין מוח ימין ומוח שמאל, ריאקציות והשפעתן, טיפול בטראומות, היווצרות והסרת קיבעון,חשיבות הצהרות חיוביות בתהליך הריפוי. קורס זה נתאים מאד לכל מי שעוסק בהוראה ובאימון אישי וקבוצתי וכמובן לכל מי שרוצה לפתח את המקצועיות הטיפולית שלו/ה. קורס זה עשה שינוי אדיר בחיי. אחריו יכולתי לעזור לילדיי ולתלמידיי . עניין שגרם לי לשנות אתדרך החשיבה שלי על פתרונות לבעיות למידה. 21 שעות לימוד

קורס שלישי -הבנת הצופן-

תכירו את השפעת מבנה הפנים והגוף על התפקוד,

ההתנהגות ועל המתח הרגשי ביחסים בין אישיים. האם פעם חשבתם איך המבנה

שנולדתם איתו וגדלתם איתו משפיע על ההתנהגות האינסטינקטיבית שלכם? קורס  זה מדהים כי מגלה לנו את התכונות והסגולות שאתן נולדנו או הכחשנו . המודעות מקדמת אותנו להכיר את עצמינו ולהיעזר בהנחיות להתנהגות נכונה ומודעת.

21 שעות לימוד

קורס רביעי -מוח אחד מתקדם

שחרורי מתח מעמיקים והרחבה של הידע בשיטה. קורס זה מעמיק את הידע על התמודדות עם בעיות למידה ומתחים של החיים. האם פעם הבנתם את ההיבט  הרגשי של איברי הגוף?ומהו המסר של התמציות , בוודאי אתם יודעים כי רגש בא לידי ביטוי בעיניים -אז איך מטפלים ברגש דרך העיניים ?  חשיבותם של סמלים בחיי אנשים, הדיבור העצמי שלי לעצמי, איזון קוטבי בין ימין ושמאל הגוף, על כל אלו נלמד שחרור מתח רגשי. קורס זה מחבר אותנו לשיטות ריפוי עתיקות שהוכיחו את עצמן כבר מאות ואלפי שנים.כמו : אבני מרפא,פרחי וצמחי מרפא ורפואה סינית.

28 שעות לימוד

קראו את המלצתה של מתוקה מחנאי 

בשנה ב' לומדים 3 קורסים נוספים :

קורס מס 5 – חזק יותר ממילים

קורס אדיר בו נרחיב את הידע שלנו על האידיבידואליות האינסטיקטיבית. כלומר : נקבל ידע על מבנה הפנים שלנו ונראה עד כמה אנו בהכחשה למי שאנו באמת. ידע מדהים שמייצר שינוי גדול בחיים.

28 ש"ש

קורס מס 6 – מבנה נוירולוגי

שם נבין מאין באים הכאבים שלנו ומה כדאי לעשות בעניין.

28 ש"ש

קורס מס 7 – מערכות יחסים בסכנה

קורס נפלא -מעורר מחשבה והשראה. שחרורי המתח בו הם עמוקים ומגיעים לסיבת הסיבות של התגובות שלנו וההתייחסות שלנו לכל מערכות היחסים שלנו עם עצמינו ,עם המקורבים לנו  ועם הסביבה.

35 ש"ש

6 תגובות
  1. שרה בן יצחק הגב

    מעוניינת בפרטים ללימודי קורס מוח אחד

  2. אבירן הגב

    היי מעוניין בפרטים 0528080757

  3. ירדן סופר הגב

    מעוניינת בפרטים להרשמה לקורס

השארת תגובה