לקויי למידה

כאימא לילד לקויי למידה, דיסלקטי עם הפרעות קשב וריכוז יחד עם היותי מורה ומדריכת מורים, התמחיתי בעבודה עם תלמידים עם בעיות למידה, ילדים עם חרדת מבחנים, לחץ נפשי, פוביות, דחייה חברתית, פחדים שונים ומגוונים .
האבחון והטיפול בלקויי הלמידה נעשה בשיטת מוח אחד וקינסיולוגיה . וכמובן שאר השיטות נכנסות לתהליך הטיפולי באופן טבעי ומשבחות את הטיפול . ההילינג משקיט ומרפא ,דמיון מודרך מלד כי יש דרך אחרת לראות את הדברים ,אקסס בארס עובד על הרגעת הראש והמוח וחשיבה על דרך לשיפור הקיים.
היסטוריונים אומרים שהצורך הוא אבי ההמצאה – הצורך מוביל אותנו לשינוי ולהמצאות חדשות . עבורי הצורך הראשוני היה לעזור לבני בכורי בבעיות הלמידה שלו . הוא לא קלט את הקריאה, הכתיבה ,היו לו בעיות קשב וריכוז. כאימא וכמורה חשתי תסכול עצום. כתוצאה מכך וחיפשתי דרך חדשה שתעזור לו להתגבר על העניין ותציע פתרון . ככה נפתח לי חלון מדהים לעולם מופלא שאותו אני לומדת ומלמדת עד היום.
המציאות עולה על כל דמיון …ממש לא חשבתי שאהיה מטפלת ואעזור לתלמידים ולסטודנטים להתגבר על בעיות של שנים. מסתבר שמתחת למורה שבי הייתה מטפלת, מדריכה ,יועצת שאינה משלימה עם תשובות ומחפשת פתרונות חדשניים.

השארת תגובה