אימון  אישי    

שילוב של אימון התנהגותי/רגשי – במודע, תת-מודע וגוף.

בגישת "איזונים" אימון אישי מקצר תהליכים וממקד את המטופל לקראת פתרון בעיותיו.

חשיבות האימון

חשיבות האימון היא ליצור מצב בו האדם מחזק את יכולותיו כדי לסמוך על עצמו ועל הטוב ביותר עבורו.

כולם מדברים בימים אלו על אימון אישי ובוחרים ללמוד אימון. הייחודיות שלי היא לאמן אנשים לא רק ע"י שיחה וקביעת התנהגות רצויה אלא להגיע לאבחון מדויק של הבעיה ,קביעת מטרות ממוקדות דרך קבלת תשובות מהגוף ע"י בדיקת שריר-בדיקה קינסיולוגיית, שהיא גלאי אמת של הגוף. (הסבר בהמשך או במוח אחד).

חשוב לי לתאר את הדרך בה אני צועדת עם מטופל/ת שמגיע/ה אלי.

לדוגמא: הגיעה אלי נערה לקראת בית ספר תיכון והתלוננה על קושי בהתארגנות. בשפתה שלה היא התלוננה על דחיית מטלות. בתהליך האבחוני בררנו מה קורה לה בכל רמות המודעות דרך בדיקת שריר.(גוף, תת-מודע ומודע). היא גם סיפרה שיש לה בעיות של קשב וריכוז (נעשה לה אבחון פסיכולוגי)ונכנסת ללחץ נפשי מכול אתגר שעומד לפניה. מסתבר שברמת הגוף היא מרגישה שזה גדול עליה: "אינני יכולה להשתלט על זה ואז אני נכנסת למצב של אפטיה ואינני עושה דבר". זהו מצב של תחושה של אין ברירה או בשפה שלי אין בחירה, תחושה שאנו חווים כבר כעוברים. ברמת התת מודע היא חשה שהמצב לא מוקבל עליה והוא מאד מאד רוצה להתארגן על עצמה לתכנן מטלות ולכתוב סדר יום. ברמת המודע התברר כי היא מרגישה דחויה, שהרי היא עסוקה כל הזמן בלדחות. היא דוחה מעליה גם משימות וגם אנשים ומכאן שמצבה החברתי גם כן לא טוב. כל המידע הזה הגיע מתוך בדיקה קינסיולוגיית – בדיקת שריר שמגלה מה מרגישה הנערה ומה היא רוצה באמת עבור עצמה.

הבדיקה הקינסיולוגיית היא בדיקה מדהימה שמגלה לנו מה מתאים ומה טוב לאדם. זוהי כניסה ייחודית לתת מודע של הנערה. כניסה שחוסכת הרבה זמן טיפולים כי מגיעים ישר לשורש העניין. לאחר 3 טיפולים הנערה דיווחה על שיפור משמעותי בסידור סדר היום שלה, בארגון המטלות. הייתם צריכים לראות את עיניה נוצצות כשסיפרה על ההצלחות בחייה. ההצלחה העיקרית בעיניה היא השינוי ביכולת שלה להתמודד עם פחד קהל. היא מוסיקאית ומופיעה בפני קהל ובפעמים הקודמות הרגישה שנשמתה פורחת והחרדה נכנסת לכל פינה בגופה וכעת יש שם שקט כלשהו שמאפשר לה לנגן וליהנות מהמוסיקה. חשוב לספר שגם כאבי הראש הנובעים מלחץ נעלמו.

לסיכום : אימון אישי בגישת "איזונים" תצעיד אתכם בצעדים מהירים ויעילים קדימה.  

השארת תגובה